17 май е Деня на българския спорт. Два дни по-рано в нашата детска градина беше истински спортен празник! Малките спортисти тичаха, скачаха, състезаваха се и се забавляваха от сърце. Имаше много смях, игри и весели емоции, а победители бяха всички! Денят ни премина с настроение, движение и много усмивки!
